Dom

Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd profil firmy

profil firmy
Yixing City Kam Tai Refractories Co Ltd znajduje się w Yixing, stolicy ceramiki w Chinach. Nasza firma powstała w 2006 roku, jest profesjonalnym ogniotrwałym i ceramicznym firmą, która obejmuje badania, produkcję, sprzedaż i serwis posprzedażny. Od założenia przestrzegamy zasady "Innowacji Technologicznych, Nigdy nie zatrzymuj", nieustannie doskonalimy badania i rozwój, proces produkcyjny i sprzęt. Ponadto współpracujemy ze sławną uczelnią, taką jak Liaoning University of Science and Technology, Beijing University of Science and Technology.
Główne Produkty
Produkujemy głównie materiały ogniotrwałe z pieca przemysłowego, takie jak Sic PLATE, płytka ustalająca, płyta dociskowa, słup, pióro, ceramika techniczna, materiał pieca i tak dalej. Nasz produkt jest powszechnie stosowany do spiekania materiałów magnetycznych, elektronicznej ceramiki, codzienne ceramiczne, metalurgia proszków, rzadkich baterii Earth baterii i tak dalej. Nasza płyta do układania kanapek, elektroniczna ceramika używana jako sagger, sznurek do spiekania baterii litowych do akumulatorów są bardzo dobre i były liderem w naszej dziedzinie.
Wizja firmy

Od momentu powstania, nalegamy na "No better, Just Better", mający na celu być najlepszym Dostawcą Materiałów Ogniotrwałych i Ceramiki Technicznej na świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Yixing City Kam Tai Refractories Co., Ltd znajduje się w Yixing, chińskiej stolicy garncarstwa. Nasza firma powstała w 2006 roku, jest profesjonalną firmą zajmującą się materiałami ogniotrwałymi i ceramicznymi, która obejmuje badania, produkcję, sprzedaż i obsługę posprzedażną. Od momentu założenia stosujemy zasadę „Innowacja technologiczna, nigdy nie przestawaj”, stale udoskonalamy badania i rozwój oraz proces produkcji i wyposażenie. Ponadto współpracujemy ze znanymi uniwersytetami, takimi jak Uniwersytet Nauki i Technologii Liaoning, Beijing Science of Technology.

2006, Yixing City Kam Tai Refractories Co., Ltd Założona w Yixing

2008, Produkujemy płyty ogniotrwałe i zdobywamy zaufanie wielu klientów

2010, Wprowadzamy zaawansowany sprzęt i piece

2012, Zaczynamy koncentrować się na rynku zagranicznym

2018, eksportujemy 1,5 miliona dolarów ładunku do 40 krajów i obszarów

2019, Dążymy do większej sprzedaży na całym świecie.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

marki : KAMTAI

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!