Dom

Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd profil firmy

profil firmy
Yixing City Kam Tai Refractories Co Ltd znajduje się w Yixing, stolicy ceramiki w Chinach. Nasza firma powstała w 2006 roku, jest profesjonalnym ogniotrwałym i ceramicznym firmą, która obejmuje badania, produkcję, sprzedaż i serwis posprzedażny. Od założenia przestrzegamy zasady "Innowacji Technologicznych, Nigdy nie zatrzymuj", nieustannie doskonalimy badania i rozwój, proces produkcyjny i sprzęt. Ponadto współpracujemy ze sławną uczelnią, taką jak Liaoning University of Science and Technology, Beijing University of Science and Technology.
Główne Produkty
Produkujemy głównie materiały ogniotrwałe z pieca przemysłowego, takie jak Sic PLATE, płytka ustalająca, płyta dociskowa, słup, pióro, ceramika techniczna, materiał pieca i tak dalej. Nasz produkt jest powszechnie stosowany do spiekania materiałów magnetycznych, elektronicznej ceramiki, codzienne ceramiczne, metalurgia proszków, rzadkich baterii Earth baterii i tak dalej. Nasza płyta do układania kanapek, elektroniczna ceramika używana jako sagger, sznurek do spiekania baterii litowych do akumulatorów są bardzo dobre i były liderem w naszej dziedzinie.
Wizja firmy

Od momentu powstania, nalegamy na "No better, Just Better", mający na celu być najlepszym Dostawcą Materiałów Ogniotrwałych i Ceramiki Technicznej na świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Yixing City Kam Tai Refractories Co., Ltd znajduje się w Yixing, chińskiej stolicy garncarstwa. Nasza firma powstała w 2006 roku, jest profesjonalną firmą zajmującą się materiałami ogniotrwałymi i ceramicznymi, która obejmuje badania, produkcję, sprzedaż i obsługę posprzedażną. Od momentu założenia stosujemy zasadę „Innowacja technologiczna, nigdy nie przestawaj”, stale udoskonalamy badania i rozwój oraz proces produkcji i wyposażenie. Ponadto współpracujemy ze znanymi uniwersytetami, takimi jak Uniwersytet Nauki i Technologii Liaoning, Beijing Science of Technology.

2006, Yixing City Kam Tai Refractories Co., Ltd Założona w Yixing

2008, Produkujemy płyty ogniotrwałe i zdobywamy zaufanie wielu klientów

2010, Wprowadzamy zaawansowany sprzęt i piece

2012, Zaczynamy koncentrować się na rynku zagranicznym

2018, eksportujemy 1,5 miliona dolarów ładunku do 40 krajów i obszarów

2019, Dążymy do większej sprzedaży na całym świecie.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

marki : KAMTAI

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd Certyfikaty